1 Urodziny IDEAL
9 marca 2023
DEPILACJA LASEROWA
12 maja 2023

FOCUS NA CIAŁO

Podkreśl z nami jego piękno


Marzysz o pięknej, smukłej sylwetce?

Chcesz się pozbyć cellulitu i nadprogramowej tkanki tłuszczowej, wygładzić i ujędrnić skórę by jeszcze lepiej poczuć się w swoim ciele? Jeśli tak, zapraszamy do IDEAL! - dla wszystkich chcących przygotować swoje ciało na nowy sezon wiosenno – letni przygotowaliśmy akcję FOCUS NA CIAŁO ze specjalnymi ofertami promocyjnymi!

Najskuteczniejsze technologie do modelowania sylwetki objęte promocją, pomogą w redukcji cellulitu, wiotkości skóry, rozstępów i tkanki tłuszczowej przez co wpłyną na ujędrnienie i wysmuklenie ciała:

Fala Radiowa Alma – wykorzystywana do głębokiego modelowania i wyszczuplania ciała poprzez ujędrnianie i zagęszczanie skóry.

Fala Uderzeniowa Storz – znana jako prawdziwy cellulitowy pogromca zwalczający cellulit w zaawansowanym stadium (nawet w III i IV stopniu zwłóknienia) oraz skuteczna terapia w redukcji zbitej tkanki tłuszczowej.

Kriolipoliza – doskonała alternatywa do tradycyjnej liposukcji. W sposób nieinwazyjny, bezpieczny i skuteczny niszczy tkankę tłuszczową poprzez kontrolowane schładzanie opracowywanego obszaru co wpływa na zmniejszenie obwodów obszarów poddawanych zabiegowi.

Endermologia – efektywny, w pełni naturalny i skuteczny masaż podciśnieniowy wspomagający modelowanie sylwetki, redukcję cellulitu i tkanki tłuszczowej, ujędrniający i drenujący skórę.

Lipoliza iniekcyjna – bezoperacyjna, nieinwazyjna i bezpieczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej z newralgicznych obszarów takich jak brzuch, uda, biodra, wspomagająca modelowanie sylwetki.

Zapraszamy na profesjonalną darmową konsultację z naszymi Ekspertami, podczas której opracujemy indywidualny plan zabiegowy szyty na miarę Twoich potrzeb. Najnowocześniejsze technologie w rękach prawdziwych Specjalistów sprawią, że osiągniesz spektakularne efekty.

Zacznij drogę po sylwetkę marzeń już dzisiaj i poczuj się Piękna w swojej skórze!

Zasady promocji:

1. Czas obowiązywania promocji 14 kwietnia – 30 czerwca 2023

2. Rabat promocyjny:

a) Kriolipoliza 10 %,

b) Lipoliza iniekcyjna 10%

3. Zabiegi gratisowe:

a) Endermologia pakiet 5 zabiegów + 1 zabieg gratis

b) Endermologia pakiet 10 zabiegów + 2 zabiegi gratis

c) Endermologia pakiet 20 zabiegów + 3 zabiegi gratis

d) Fala uderzeniowa Storz pakiet 6 zabiegów + 1 zabieg gratis

e) Fala uderzeniowa Storz pakiet 10 zabiegów + 2 zabiegi gratis

f) Fala Radiowa Alma pakiet 5 zabiegów + 1 zabieg gratis

4. Ceny promocyjne uwzględniające rabat podane są w cenniku

5. Regulamin promocji.

Spodobał Ci się artykuł? Oceń go!

Średnia ocena: 5 / 5. Ilość ocen: 1

Na razie brak ocen. Oceń jako pierwsza/y!

umów wizytę