PCA SKIN

Technologia

PCA Skin to jeden z liderów amerykańskiego rynku w rozwoju metod skutecznego i profesjonalnego leczenia problemów skórnych oraz codziennej pielęgnacji domowej. PCA Skin charakteryzują indywidualne schematy terapeutyczne – marka oferuje doskonałe narzędzia do likwidacji problemów skóry, natomiast to Kosmetolog dobiera i wg potrzeb opracowywanej skóry urozmaica protokoły zabiegowe w celu osiągniecia optymalnych efektów. Zabieg zawsze zaczyna się od podstawowych sugerowanych procedur natomiast w zależności od problemu dokładane są kolejne warstwy peelingów bądź maski terapeutyczne. Peelingi PCA Skin to jedne z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych peelingów chemicznych. Oparte są na kwasie TCA o różnym stężeniu, a pozostałe aktywne składniki to m.in kwas mlekowy, kwas kojowy i azelainowy. Głębokość i moc terapii indywidualnie dobierana jest do potrzeb skóry, dzięki czemu zabiegi są bezpieczne i skuteczne.

Peelingi PCA Skin dostępne w IDEAL:

NoPeel Peel – Delikatny peeling o działaniu powierzchownym bez spodziewanego wizualnego złuszczania. Wspomaga odnowę komórkową, stymuluje produkcję kolagenu, zapobiega oznakom przedwczesnego starzenia, jednocześnie pomaga zmniejszać stany zapalne po zabiegu.

Sensi Peel – Poprawia teksturę skóry, rozjaśnia przebarwienia i wyrównuje koloryt. Wykazuje działanie kondycjonujące i odpowiada na potrzeby skóry starzejącej się.

Ultra Peel – Widocznie koryguje głębokość zmarszczek i linii, wyrównuje koloryt skóry oraz ją oczyszcza.

ALTERNATYWA PEELINGU

Detoxifying Pore Treatment – Zabieg dedykowany skórom zanieczyszczonym, łojotokowym, z rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych.

Enzymatic Treatment – Zabieg ten, to połączenie delikatnego, ale niezwykle skutecznego złuszczania enzymatycznego oraz chemicznego (kwasy AHA). Zabieg zapewnia silne działanie antyoksydacyjne oraz przeciwzapalne. Daje natychmiastowy efekt rozjaśnienia, wygładzenia i rozświetlenia skóry.

Terapeutyczne Maski PCA Skin

Terapeutyczne Maski PCA Skin są niezwykle aktywne i silne w działaniu i często wykonuje się je na początku zabiegu jako bardzo aktywne przygotowanie skóry poddawanej peelingowi. Są na tyle aktywne, że mogą stanowić samodzielne zabiegi.

Oferta Masek PCA SKIN dostępna w IDEAL:

  • ODŻYWCZA Maska Terapeutyczna z wyciągiem z Papai

Maskę stosuje się w przypadku każdego rodzaju skóry potrzebującej rewitalizacji.

Substancje zawarte w masce rozświetlają skórę matową, ziemistą i efektywnie redukują hiperkeranityzację naskórka, nadając jej zdrowy wygląd.

  • NAWILŻAJĄCA Maska terapeutyczna z mlekiem owsianym

Maska stworzona w celu uspokojenia, nawilżenia każdego rodzaju skóry z zaburzoną barierą hydrolipidową. Mleko owsiane wykazuje również działanie silnie antyoksydacyjne oraz przywraca równowagę skórze suchej i wrażliwej.

  • ODBUDOWUJĄCA Maska terapeutyczna z enzymami Dyniowymi

Maska zabiegowa o działaniu silnie odżywczym stworzona w celu nadania sprężystości skórze. Działania antybakteryjne i antyoksydacyjne w celu odnowy skóry, wyrównania jej tekstury i kolorytu.

OXYGENATING TRIO – ZABIEG BANKIET

Aktywacja – Detoksykacja – Dotlenienie

Efektywny zabieg detoksykujący skórę twarzy. Głównym jego zadaniem jest walka z wolnymi rodnikami tlenowymi. Poprzez stymulację mikrokrążenia dochodzi do znacznego dotlenienia tkanek, dzięki czemu skóra odzyskuje blask. 

CENNIK

Profesjonalne konsultacje
Umów się na bezpłatną konsultację.
Profesjonalne zabiegi
Umów się na bezpłatną konsultację.
Previous
Next