RYTUAŁY IDEAL

RYTUAŁY IDEAL

pielęgnacja i uczta dla zmysłów! 

Poznaj Rytuały IDEAL czyli nasze doskonałe zabiegi pielęgnacyjne opracowane przez specjalistów IDEAL, kierowane do kobiet ceniących sobie komfort, piękno i przyjemność czerpaną z doskonałych procedur zabiegowych.

Każdy Rytuał IDEAL to wieloetapowe oczyszczanie skóry uwzględniające zabieg Hydrodermabrazji (Derma Clear), pielęgnację profesjonalnymi kosmetykami zabiegowymi marki PCA Skin oraz autorski masaż twarzy opracowany przez zespół kosmetologów IDEAL. Rytuał zakończony jest zastosowaniem znakomitej maski żelowej. Efektem takiego działania jest oczyszczona, nawilżona, zrewitalizowana skóra a sekretem Rytuału IDEAL jest układanie go ze składników dobranych precyzyjnie do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych Gości.

Tu każdy element ma znaczenie, a  piękna skóra po zabiegu jest dla nas najcenniejszą nagrodą. 

Rytuał IDEAL wykonany w naszych przestronnych i komfortowych gabinetach to dodatkowo doskonałe doznanie dla zmysłów i niezwykle przyjemny czas wytchnienia. Odpocznij. Dbaj o siebie. 

Najlepsze preparaty, indywidualne podejście, cudowna moc dotyku.

Pozwól nam się sobą zaopiekować, a sprawimy, że Rytuały IDEAL na dobre zagoszczą w Twoim życiu…

CENNIK

PRZYGOTUJ SIĘ NA LATO! UMÓW DARMOWĄ KONSULTACJĘ!

Klinika Kosmetologii,
Laseroterapii i Medycyny Estetycznej

ul. Giełdowa 4, lok U1 01-211 Warszawa
tel: +48 888 604 777
email: klinika@idealbeauty.pl

IDEALny RYTUAŁ
Pielęgnacyjny

Pozwól nam zaopiekować się Twoją skórą!

IDEALNny Rytuał Pielęgnacyjny to unikalna kompilacja luksusowych zabiegów nawilżających i odżywczych zamknięta w jedno relaksujące i niezwykle przyjemne spotkanie w naszej Klinice.

Wszystkie preparaty używane w Rytuale Pielęgnacyjnym dobierane są przez Kosmetologa w trakcie zabiegu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb skóry.

Kilkuetapowy, profesjonalny demakijaż i oczyszczenie to doskonały początek procedury pielęgnacyjnej. 

Kolejnym krokiem jest zastosowanie maski terapeutycznej dobieranej indywidualnie do potrzeb skóry, która stanowi przygotowanie do masażu.

Całość dopełnia opracowany na potrzeby IDEAL, masaż twarzy, szyi i dekoltu, który w naturalny sposób stymuluje procesy metaboliczne, zmniejsza oznaki starzenia, usuwa objawy stresu oksydacyjnego, poprawia owal i odżywienie skóry.

Wysoka koncentracja składników aktywnych w połączeniu z masażem daje spektakularne efekty terapeutyczne. Po zabiegu skóra jest oczyszczona, nawilżona i rozświetlona. Sekretem naszego Rytuału Pielęgnacyjnego jest komponowanie go ze składników dobranych precyzyjnie do potrzeb i oczekiwań skóry naszych Gości.

Tu każdy element ma znaczenie, a piękna skóra po zabiegu jest dla nas najcenniejszą nagrodą. 

Rytuał IDEAL wykonany w naszych przestronnych i komfortowych gabinetach to dodatkowo terapia dla zmysłów i niezwykle przyjemny czas wytchnienia. 

IDEALNny Rytuał Pielęgnacyjny kierowany jest do kobiet ceniących sobie komfort, piękno i przyjemność czerpaną z doskonałych i naturalnych procedur zabiegowych.

Najlepsze preparaty, indywidualne podejście, cudowna moc dotyku.

CENNIK

IDEALNY RYTUAŁ PIELĘGNACYJNY

CENA
CZAS TRWANIA
CENA
1 h 30 min
350 zł
Profesjonalne konsultacje
Umów się na bezpłatną konsultację.
Profesjonalne zabiegi
Umów się na bezpłatną konsultację.
Previous
Next