Storz


Urządzenie Storz Medical D-Actor to jedno z najlepszych znanych współczesnej kosmetologii narzędzi do skutecznej redukcji cellulitu, w tym cellulitu zaawansowanego, w III i IV fazie zwłuknienia. Podobnie wysoką skutecznością charakteryzuje się zabieg Storz Medical D-Actor w zakresie redukcji miejscowo nagromadzonej tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego, stymulacji mięśni i poprawy mikrokrążenia. Te niezwykłe rezultaty zawdzięcza Storz kontrolowanej akustycznej fali uderzeniowej.

AWT (Aqustic Wave Treatment) jest technologią opracowaną i opatentowaną przez producenta urządzenia Stroz, firmę Storz Medical. W klinice IDEAL korzystamy z najbezpieczniejszej technologii fali uderzeniowej - pochodzącej od lidera kategorii.

Sama fala uderzeniowa AMT ma znacznie szersze zastosowanie niż tylko estetyczne. Już od lat 80 ubiegłego wieku jest z sukcesami wykorzystywana w zabiegach rozbijania kamieni nerkowych, czy terapiach przeciwbólowych i rozluźniających.

Od kilkunastu lat zastosowanie fali uderzeniowej zostało poszerzone o aspekty estetyczne i modelujące sylwetkę oraz na szeroką skalę o aspekty fizjoterapeutyczne. Rosnąca popularność zabiegów Storz wiąże się z ich bardzo wysoką skutecznością ale też z faktem, że cellulit jako defekt estetyczny jest coraz popularniejszą przypadłością współczesnych kobiet. Trudna do zwalczenia pomarańczowa skórka dotyka nawet 80% kobiet po 25 roku życia.

Co bardzo istotne, zabiegi antycellulitowe i modelujące sylwetkę Storz wykorzystujące falę akustyczną - swoją siłę i efekty zawdzięczają procesom naturalnie zachodzącym w organizmie. Fala uderzeniowa i drgania o wysokiej częstotliwości powodują uwolnienie substancji aktywnych biologicznie oraz pobudzenie przepływu krwi we wszystkich warstwach skóry. Przyspieszają metabolizm komórkowy oraz wspierają drenaż nagromadzonej wody. Powstałe w wyniku masażu akustycznego produkty przemiany materii są usuwane przez naturalne procesy metaboliczne organizmu.

Zasada działania fali akustycznej urządzenia Storz podczas zabiegów modelujących sprowadza się do wprowadzenia tkanek w drgania, co powoduje ich naprzemienne kurczenie i rozciąganie. Fala błyskawicznie rozchodzi się w tkankach miękkich opracowywanego obszaru. Przenika skórę, mięśnie, tkankę tłuszczową zaburzając ich dotychczasową strukturę. Rozluźnia, intensyfikuje przepływ krwi i limfy, usprawnia metabolizm. Wprawione w silne drgania komórki tłuszczowe obkurczają się, a następnie ulegają zniszczeniu z powodu zbyt dużego ciśnienia. Wibracje przyspieszają procesy metaboliczne, dzięki czemu produkty przemiany materii i uszkodzone lipidy szybciej zostają usunięte z organizmu.

A zatem urządzenie Storz redukujące tkankę tłuszczową oraz zwalczają cellulit działa niejako w trzech obszarach.

Po pierwsze: obkurcza i niszczy komórki lipidowe
Po drugie: rozluźnia zwłókniałe tkanki, wyrównując tym samym nierówności skórne i niwelując efekt grudkowatej pomarańczowej skórki,
Po trzecie: drenuje i przyspiesza procesy metaboliczne i mikrokrążeniowe. Dzięki czemu organizm szybko pozbywa się zbędnych substancji i zniszczonych lipidów.


PRZECZYTAJ O ZABIEGU


NASZE TECHNOLOGIE
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę