Zabiegi odchudzające i wyszczuplające


Nadmiar tkanki tłuszczowej jest problemem złożonym i rozwiązanie go powinno być działaniem prowadzonym na wielu płaszczyznach. Niezależnie od skali zjawiska najlepiej podjąć kroki przemyślane i zaplanowane w kilku aspektach równolegle.


Po pierwsze odżywianie


Priorytetem powinna być zmiana nawyków żywieniowych; wprowadzenie pełnowartościowej, zbilansowanej diety i odpowiedniej ilości płynów, w szczególności wody.


Po drugie ruch


Drugą istotną płaszczyzną działania w przypadku walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej jest wprowadzenie aktywności fizycznej. Stopniowo, na miarę swoich możliwości warto zwiększać ilość ruchu, a co równie istotne - pilnować jego systematyczności.


Po trzecie kosmetologia Hi-Tech i medycyna estetyczna


Kolejnym bardzo ważnym aspektem jest wspomaganie redukcji tkanki tłuszczowej profesjonalnymi zabiegami w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej.

W zależności od natężenia problemu, możemy działać samodzielnie lub udać się po wsparcie do specjalistów. Wspomagając nas swoją wiedzą i doświadczeniem, nie tylko pomogą ułożyć plan działania, ale też podpowiedzą, jak najlepiej go wdrażać, by przyniósł oczekiwane efekty.

Dietetyk i prawidłowy bilans żywieniowy jak również wdrożenie aktywności fizycznej często są pierwszymi działaniami podjętymi w walce z nadprogramowymi kilogramami.Nie każdy zdaje sobie sprawę, jak skuteczna w redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej może być kosmetologia i medycyna estetyczna. To właśnie zabiegi i procedury w gabinetach kosmetycznych czy lekarskich, wykorzystując najnowocześniejsze technologie i wiedzę wykwalifikowanych specjalistów, wpływają na przyspieszenie i wzmocnienie procesu redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo zapobiegają zatrzymywaniu wody organizmie, przestojom limfatycznym oraz sprawią, że przez cały proces zmian nasza skóra będzie objęta profesjonalną opieką. Odpowiednio stymulowana i modelowana skóra odzyska swoją jędrność i sprężystość. Zabiegi z zakresu profesjonalnej kosmetologii z wykorzystaniem urządzeń Hi-tech wpłyną też na zwiększenie efektywności ćwiczeń fizycznych.

Podczas profesjonalnej konsultacji, z uwzględnieniem przyczyn pojawienia się problemu nadmiernej tkanki tłuszczowej jak również miejsca jej występowania, Kosmetolog dobierze zabiegi i ustali plan działania, które pomogą przejść przez proces redukcji i modelowania sylwetki w sposób komfortowy, bezpieczny i efektywny.UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę