Zabiegi na zniszczone/pomarszczone dłonie


Zmarszczki na dłoniach to jeden z objawów starzenia się skóry rąk. Ale nie jedyny – za ich powstawanie odpowiada również niezdrowy styl życia, używki czy brak zabezpieczania skóry rąk przed szkodliwym działaniem detergentów oraz czynników zewnętrznych: mrozu, promieniowania słonecznego czy wiatru. Dodatkowo w codziennej pielęgnacji bardzo często zapominamy o właściwym traktowaniu skóry dłoni – brak odpowiedniego nawilżenia i odżywienia przyspiesza powstawanie zmarszczek.


Jak zmieniają się dłonie?


Z wiekiem skóra traci elastyczność i sprężystość, znika tkanka tłuszczowa, która okrywa naczynia krwionośne, ścięgna, mięśnie i kości, pojawiają się zmarszczki i bruzdy. Kondycja skóry na dłoniach bezlitośnie zdradza nasz wiek.


Czy można temu przeciwdziałać?


Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna oferują szereg profesjonalnych rozwiązań mających na celu spłycenie lub całkowitą redukcję zmarszczek i odmłodzenie skóry.

Należy zapewnić dłoniom odpowiednią ochronę i pielęgnację, przywrócić właściwe nawilżenie, odżywienie a przede wszystkim popracować nad przywróceniem napięcia skóry.

W trakcie konsultacji kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej zaproponuje terapie dobrane do indywidualnych potrzeb i stanu skóry Pacjenta. Zabiegi dedykowane odmłodzeniu skóry dłoni mają za zadanie odżywić skórę i zastymulować ją do produkcji białek odpowiedzialnych za młody wygląd skóry. Rekomendujemy mezoterapię igłową z użyciem nieusieciowanego kwasu hialuronowego i koktajli odżywczych z substancjami aktywnymi, peelingi medyczne, zabiegi osoczem bagatopłytkowym i fibryną czy bezinwazyjny termolifting. Po zabiegach skóra staje się intensywnie nawilżona, napięta rozjaśniona i bardziej elastyczna.

Niezależnie od zastosowanym terapii kosmetologicznych niezbędnym elementem jest odpowiednia ochrona przed mrozem i promieniowaniem słonecznym.
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę