Wyrównanie asymetrii ust i powiększanie


Piękne usta to ozdoba twarzy. Zwracamy na nie uwagę u innych, ale też chcemy, żeby i nasze były perfekcyjne – kształtne, nawilżone i odpowiedniej wielkości. Niestety z czasem w ustach ubywa czerwieni, skóra ust staje się bardziej przesuszona, a przez to same usta wydają się mniejsze. Dodatkowo czasem na kształt ust wpływają choroby (trądzik, opryszczka, ospa) lub urazy, powodują powstawanie blizn w okolicach ust, a przez to zmieniają wyraz całej twarzy. Kiedy usta zamiast zdobić twarz stają się powodem kompleksów i złego samopoczucia warto zacząć działać.


W jaki sposób można poprawić kształt ust


Wizyta w gabinecie medycyny estetycznej jest zawsze świetnym pomysłem. Kiedy problemem jest utrata nawilżenia i sucha skóra, zabiegi złuszczające i nawilżające wykonane przez kosmetologa pomogą skórze ust odzyskać doskonałą kondycję. Jeśli problemem jest kształt ust, można je modelować – powiększać, poprawiać symetrię, podkreślać kształt lub podnosić kąciki. Warto przypomnieć, że w dzisiejszych czasach zabiegi modelujące usta nie są zbyt obciążające. Nie trzeba specjalnie się do nich przygotowywać ani rezerwować czasu na rekonwalescencję. Ale jeśli mamy zastrzeżenie co do wielkości lub kształtu ust, a więc mamy wymagania, warto wybrać doświadczonego lekarza medycyny estetycznej, żeby pomógł nam zmienić je na takie, o jakich marzymy.

Najpopularniejszym zabiegiem poprawiającym wygląd ust jest iniekcja kwasu hialuronowego. Takie ostrzyknięcie nie tylko poprawi kształt ust, pomoże pozbyć się asymetrii, ale także nawilży skórę i poprawi ich koloryt. Doświadczony lekarz po dokładnym wywiadzie, pomoże dobrać odpowiedni preparat, przeprowadzi zabieg – zwykle w znieczuleniu miejscowym maścią znieczulającą. Po wszystkim będziemy mogli wrócić do naszych codziennych zajęć, choć musimy się liczyć z pojawieniem się drobnego zasinienia czy obrzęku. Te jednak powinny ustąpić w ciągu doby.
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę