Zabiegi na owal twarzy
modelowanie owalu


Wraz z wiekiem skóra traci swoją pierwotną gęstość i jędrność, poduszki tłuszczowe się obniżają, a efektem tego jest zmieniający się owal twarzy. Dzieje się tak, ponieważ włókna kolagenowe i elastynowe zaczynają się rozluźniać oraz rozciągać. Objawami jest zazwyczaj utrata objętości tkanki w obrębie policzków, dający efekt tak zwanych „chomików”, a co za tym idzie pogłębianie się bruzd nosowo-wargowych.


Jak temu zaradzić?


Chcąc utrzymać optymalną jędrność skóry przez jak najdłuższy czas, istotne jest, aby dbać o jakość włókien kolagenowych i elastynowych w naszej skórze. Regularnie wykonywane zabiegi z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej, pozwolą na zachowanie pięknie zarysowanego konturu twarzy.


Co sprzyja utrzymaniu jędrności skóry?


Ilość kolagenu w skórze zaczyna spadać już po 25 r.ż. Dbanie o skórę poprzez odpowiednią pielęgnację domową oraz systematyczne wykonywanie zabiegów estetycznych pozwoli na długo cieszyć się piękną i napiętą skórą. Szczególnie polecane na problem utraty owalu twarzy są takie zabiegi jak termolifting, wolumetria, stymulatory tkankowe, fala radiowa oraz lipoliza iniekcyjna. Istotne jest systematyczne działanie. Kosmetologa lub lekarz medycyny estetycznej opracuje dla nas skuteczne terapie zabiegowe, które z uwzględnieniem indywidulnych predyspozycji przyniosą najlepsze rezultaty.
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę