Redukcja drugiego podbródka


Nadmiar tkanki tłuszczowej na twarzy to problem, który najczęściej pojawia się z wraz ogólnym przyrostem masy ciała. Kiedy przybywa nam dodatkowych kilogramów rysy twarzy delikatnie się zmieniają, cała twarz się zaokrągla.


Tkanka tłuszczowa odkłada się głównie w okolicach policzków i podbródka. O ile racjonalna dieta połączona ze zwiększoną dawką ruchu wyszczuplają ciało, o tyle w przypadku redukcji tkanki tłuszczowej z twarzy jest zdecydowanie trudniej.


Dobre strony tkanki tłuszczowej na twarzy


Nie powinniśmy zupełnie redukować tkanki tłuszczowej z twarzy. Taka podściółka okrywa bowiem kości, mięśnie i wiązadła, dzięki czemu twarz staje się gładsza, rysy mniej ostre.


Warto zadbać o wsparcie


Przy redukcji tkanki tłuszczowej z okolicy twarzy profesjonalne wsparcie kosmetologa jest niezwykle istotne. Odpowiednio dobrane procedury zabiegowe w gabinecie kosmetologicznym mogą wspomagać jej wyszczuplenie, wymodelowanie linii żuchwy oraz podbródka. Działają rozbijając trójglicerydy na glicerol i kwasy tłuszczowe, jednocześnie pobudzają mikrokrążenie, które pomoże wydalić je z organizmu.

Doświadczony kosmetolog czy lekarz medycyny estetycznej pomoże w utrzymaniu jak najlepszego stanu skóry co może być bardzo istotne w przypadku redukcji znacznej ilości tkanki tłuszczowej. Zadba o stymulację fibroblastów produkujące włókna kolagenowe i elastynowe, zapewniające skórze jędrność i witalność.
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę