Zabiegi ujędrniające skórę twarzy


Od 25 roku życia skóra narażona jest na utratę jędrności. Od tego czasu co roku poziom kolagenu spada średnio o 1%. Na szczęście, dzięki współczesnej kosmetologii jest to proces, który da się spowolnić. Nowoczesne zabiegi z zakresu kosmetologii profesjonalnej i medycyny estetycznej, a także preparaty, pomogą dostarczyć skórze niezbędnych składników do produkcji zwiększonej ilości włókien kolagenowych i elastynowych, pomagają zachować sprężystość i jędrność skóry twarzy.


Kiedy warto odwiedzić Klinikę Kosmetologii?


Właściwie nie trzeba czekać na konkretne objawy. Warto pojawić się w gabinecie kosmetologicznym lub medycyny estetycznej, aby ułożyć plan zabiegowy dla zachowania młodej i jędrnej skóry twarzy, a potem systematycznie go realizować. Sygnałem alarmowym, który powinien przekonać nas do rozpoczęcia działań powinny stać się pierwsze zmarszczki mimiczne oraz pogłębione bruzdy nosowo-wargowe.


Co chcemy uzyskać?


Aby przywrócić skórze jędrność musimy zastymulować fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Ich sprężyste siatki, sprawią, że skóra będzie bardziej napięta, gładka i elastyczna. Za utratę jędrności skóry odpowiada także zmniejszająca się ilość kwasu hialuronowego, odpowiedzialnego za nawilżenie skóry. Skóra sucha staje się mniej elastyczna. Uzupełnienie go również korzystnie wpłynie na stan i kondycję naszej skóry.

Mamy duży wpływ na jędrność i prawidłowe napięcie naszej skóry twarzy. Znakomitym wsparciem mogą być najnowsze technologie i odkrycia z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, które często nieinwazyjnie pomogą utrzymać blask skórze. Co polecamy? Mezoterapię igłową i mikroigłową, termolifting, fale radiowe, delikatny masaż podciśnieniowy czy laseroterapię.

Możliwości jest wiele - nasi kosmetolodzy zaproponują najlepsze rozwiązanie dobrane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań Waszej skóry.
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę