ZESPÓŁ

O wszystkim decydują ludzie. To dlatego w IDEAL nie ma osób z przypadku. Cenimy najwyższe standardy i jakość. W naszej ofercie znalazły się urządzenia czołowych, światowych producentów. W odniesieniu do zespołu - poprzeczkę stawiamy jeszcze wyżej. Kładziemy duży nacisk na wykształcenie i doświadczenie, ale równie istotne jest dla nas pozytywne, empatyczne i indywidualne podejście do Twoich potrzeb.

Dlatego stworzyliśmy wspaniały zespół profesjonalistek. Pasjonatek zdrowia, urody, pięknej, zadbanej skóry. Zaangażowanych i chętnych do pomocy. Codziennie, każda z nas dokłada wszelkich starań, aby wizyta w IDEAL, była dla Ciebie niebanalnym i niezapomnianym doświadczeniem, a efekty wykonanych zabiegów sprawiały Ci przyjemność długo po opuszczeniu naszej Kliniki.


Ewa Sobowska

Lekarz Medycyny Estetycznej

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz podyplomowych studiów z zakresu medycyny estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach.

Medycyną estetyczną zajmuje się od kilku lat, stałe podnosząc swoje kompetencje uczestnicząc w licznych krajowych oraz międzynarodowych szkoleniach i konferencjach.

W swojej praktyce zawodowej na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i komfort Pacjenta oraz osiągniecie naturalnego efektu proponowanych zabiegów estetycznych. Szczególną uwagę poświęca rewitalizacji skóry, przy zastosowaniu terapii łączonych. Dla każdego Pacjenta układa indywidualny plan zabiegów, po wcześniejszej konsultacji uwzględniającej jego oczekiwania.

  • Mezoterapia igłowa
  • Biostymulatory tkankowe
  • Osocze Bogatopłytkowe / Fibryna
  • Redukcja zmarszczek przy zastosowaniu toksyny botulinowej
  • Zabiegi przy użyciu kwasu hialuronowego
  • Modelowanie ust
  • Leczenie łysienia
  • Leczenie nadpotliwości
Dorota Siwek

kosmetolog

Kosmetolog z 6 letnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Medycyną estetyczną zajmuje się od kilku lat, stałe podnosząc swoje kompetencje uczestnicząc w licznych krajowych oraz międzynarodowych szkoleniach i konferencjach.

Pasjonatka pielęgnacji skóry, naturalnego piękna i zdrowego stylu życia. Energiczna i skoncentrowana na osiągnięciu celu. W Klinice IDEAL specjalizuje się w zabiegach iniekcyjnych, które często włącza w indywidualnie przygotowywane plany zabiegowe. Szczególnie dobrze odnajduje się w złożonych terapiach, mających na celu niwelowanie wymagających problemów skórnych: trądziku, przebarwień, a także w zabiegach kompleksowo odmładzających skórę. Holistycznie podchodząca do Pacjenta. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach branżowych.

Gabriela Maguza

kosmetolog

Magister kosmetologii z ponad 4 letnim doświadczeniem. Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała przy sprzętach HI-TECH i do dzisiaj pozostaje ich zwolenniczką.

Najlepiej czuje się w terapiach anti-aging, łącząc ze sobą różne technologie w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. W pracy ceni sobie możliwość budowania świadomości Pacjentów w zakresie kosmetologii oraz pielęgnacji skóry.

Ewa Gronkiewicz-Woźniak

kosmetolog

Kosmetolog z bogatym, siedmioletnim doświadczeniem praktycznym z krakowskim dyplomem Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia. Zawsze pomocna, służąca radą, wsparciem i gotowa do dzielenia się wiedzą. W pracy kosmetologa docenia przede wszystkim codzienny kontakt ze skórą człowieka i możliwość uzyskania wizualnych, satysfakcjonujących efektów terapeutycznych. Zawód kosmetologa który z pasji przerodziła w pracę pozwala jej poznawać nowe, nieustannie rozwijające się gałęzie kosmetologii estetycznej.

Monika Grysz

kosmetolog

Absolwentka kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Siła spokoju, łagodności i konsekwencji. Entuzjastka stosowania terapii łączonych, które w jej opinii - potwierdzonej bogatym doświadczeniem - przynoszą najlepsze i najdłużej utrzymujące się rezultaty. Przykłada ogromną wagę do relacji z Pacjentami oraz do indywidualnego podejścia. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach związanych z najnowocześniejszymi rozwiązaniami w Kosmetologii.

Kaja Lech

kosmetolog, mgr pielęgniarstwa

Magister kosmetologii, absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ponadto magister pielęgniarstwa z zamiłowaniem do medycyny estetycznej. W zawodzie pracuje od 4 lat. Z wielką starannością dba, aby wykonywane przez nią usługi były świadczone na najwyższym poziomie. Przykłada ogromną wagę do relacji z Pacjentem oraz indywidualnego podejścia do każdego z nich. Interesuje się kosmetologią estetyczną z wykorzystaniem innowacyjnych technologii HI-TECH. Kosmetologia to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim największa pasja, dlatego stara się śledzić każde nowości i trendy wprowadzane na rynek oraz uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach dzięki którym może pogłębiać swoją wiedzę.

UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę