Odmładzanie dłoni
Zabiegi ujędrniające skórę dłoni


Utrata jędrności skóry rąk jest problemem wieku dojrzałego. Skóra rąk, tak jak i skóra twarzy jest najczęściej eksponowana na warunki zewnętrzne, w związku z tym też dużo bardziej narażona na szkodliwe działanie czynników takich jak promieniowanie UV, wiatr czy kontakt z podrażniającymi substancjami. Niestety, w codziennej pielęgnacji dużo częściej zapominamy o właściwej pielęgnacji skóry dłoni, a przecież są one naszą codzienną wizytówką i ważnym elementem wizerunku.


Jak zmieniają się dłonie?


Z wiekiem skóra traci elastyczność i sprężystość, znika tkanka tłuszczowa, która okrywa naczynia krwionośne, ścięgna, mięśnie i kości. Dłonie zaczynają wyglądać na wychudzone, kiedy jeszcze do problemu dojdą przebarwienia wynikające z ekspozycji na promieniowanie UV czy podrażnień rozmaitymi substancjami, to ręce stają się elementem postarzającym.

Najczęstszymi problemami dłoni są: mniejsze nawilżenie, utrata jędrności skóry, plamy i nierówności kolorytu skóry, rogowacenie skóry i utrata tkanki tłuszczowej i mięśniowej.


Czy można temu przeciwdziałać?


Należy zapewnić dłoniom odpowiednią ochronę i pielęgnację, przywrócić właściwe nawilżenie, odżywienie i popracować nad przywróceniem objętości.

Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna oferują szereg profesjonalnych rozwiązań, które w znaczny sposób są w stanie poprawić wygląd i kondycję skórę naszych dłoni.

W trakcie konsultacji kosmetologicznej kosmetolog zaproponuje terapie dobrane do indywidualnych potrzeb i stanu skóry Pacjenta. Zabiegi dedykowane odmłodzeniu skóry dłoni to między innymi mezoterapia igłowa i mikroigłowa, peelingi medyczne, zabiegi osoczem bagatopłytkowym i firyną czy biorewitalizacja.
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę