Zabiegi na szarą skórę


Skórę szarą, często nazywamy także ziemistą – ze względu na jej kolor i matowość. Osoby skarżące się na cerę pozbawioną blask często borykają się również z problemem przesuszenia oraz nadmiernego łuszczenia się skóry. Może być to spowodowane zmęczeniem, stresem, brakiem odpowiedniej ilości snu, czy niewłaściwą dietą, spożywaniem zbyt małej ilości wody, ale także brakiem odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej.


Wybierz profesjonalizm


Dobrym pomysłem będzie wizyta w gabinecie kosmetologicznym w celu skonsultowania swojego problemu ze specjalistą. Szczegółowa konsultacja pomoże w dobraniu odpowiednich zabiegów oraz wzbogaceniu pielęgnacji domowej o kosmetyki dedykowane potrzebom skóry, które dodadzą cerze blasku i będą podtrzymywać efekty zabiegowe.

Odpowiednie preparaty użyte z takimi zabiegami jak mezoterapia igłowa, zabieg Hydrodermabrazji, osocze bogatopłytkowe czy autorskie terapie PCA SKIN i PRO XN - rozjaśnią skórę i dodadzą jej naturalnego blasku. Nawilżenie, odżywienie, poprawa kolorytu – o to zadba kosmetolog. Ty zatroszcz się, żeby odpowiednio systematycznie go odwiedzać i wzmacniać efekty osiągnięte w gabinecie stosując preparaty dobrane do potrzeb Twojej skóry, a Twoja skóra odzyska promienny wygląd.
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę