TECHNOLOGIE


Na rynku jest obecnie wiele urządzeń przeznaczonych do salonów kosmetycznych. W IDEAL posiadamy tylko te sprawdzone i najbardziej efektywne. Dlaczego? Bo cenimy Twój czas i zależy nam, abyś po każdym zabiegu czuła, że zamierzony efekt zostaje osiągnięty. Poznaj nowoczesne urządzenia, jakich używamy w naszej klinice. Przeczytaj o ich przeznaczeniu i możliwościach.


IPL ALMA


Urządzenie stosowane jest do kompleksowego leczenia problemów skóry. Dzięki zaawansowanej wąskopasmowej technologii pulsacyjnego światła, użytej w głowicy Dye-VL, możliwe jest precyzyjne i selektywne leczenie wybranych komórek skóry. Skuteczność leczenia z zastosowaniem głowicy Dye-VL została udowodniona klinicznie.


zobacz więcejMEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA


Dermapen 4.0. jest nowoczesnym urządzeniem do frakcyjnego mikronakłuwania skóry. Wersja AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling) umożliwia idealne dopasowanie parametrów zabiegowych do pacjenta. Posiada wydajny silnik, który pozwala wykonać ponad 10 mln mikronakłuć w 10 minut, co znacznie zwiększa precyzję oraz efektywność zabiegów.


zobacz więcejKRIOLIPOLIZA


CoolTech jest zaawansowanym urządzeniem przeznaczonym do redukcji tkanki tłuszczowej z różnych obszarów ciała za pomocą kriolipolizy. CoolTech służy do bezpiecznego i kontrolowanego schładzania tkanki tłuszczowej i w konsekwencji na likwidację komórek tłuszczowych przez ich wymrożenie. Głowica urządzenia pozwala na precyzyjne zassanie obszaru, który ma być poddany kriolipolizie.


zobacz więcejHYDRODERMABRAZJA


Nowoczesna platforma zabiegowa służąca do złuszczenia i głębokiego oczyszczania skóry oraz do odblokowania porów. DermaClear posiada dużą siłę zasysania oraz funkcjonalną końcówkę obracającą się o 360°. Dzięki temu urządzenie jest precyzyjne i skuteczne. Miękki silicon zastosowany na końcówce głowicy jest przyjemny dla skóry pacjentki.


zobacz więcejTERMOLIFTING


Zaffiro jest nowoczesnym urządzeniem do przeprowadzania bezinwazyjnego oraz bezbolesnego zabiegu kosmetologicznego o właściwościach liftingujących i odmładzających tzw. termoliftingu. Dzięki technologii wykorzystującej emitowane przez głowicę urządzenia promieniowanie IR (o długości fali 750-1800 nm), możliwe jest podgrzanie głębokich tkanek skóry do temperatury 65 stopni. Powoduje to efekt naprężenia i odmłodzenia skóry.


zobacz więcejFALA UDERZENIOWA


AWT (Aqustic Wave Treatment) to technologia opracowana oraz opatentowana przez firmę Storz Medical. Dzięki kontrolowanej akustycznej fali uderzeniowej możliwe jest przeprowadzanie zabiegów mających na celu m.in. skuteczną redukcję cellulitu, w tym cellulitu zaawansowanego. Fala akustyczna urządzenia Storz wprowadza komórki tłuszczowe w silne drgania, co powoduje ich obkurczanie, a następnie niszczenie z powodu dużego ciśnienia.


zobacz więcejDRENAŻ LIMFATYCZNY


Urządzenie służy do wykonywania masażu pod ciśnieniem na różne partie ciała. Głowica zabiegowa, dzięki ruchomej rolce i klapce, w połączeniu z sekwencyjnym zasysaniem skóry, działa wielopłaszczyznowo i skutecznie stymuluje tkankę łączną i podskórną. Urządzenie wyposażone jest w sensor identyfikacji skóry, co pozwala precyzyjnie dopasować moc zabiegu do jakości tkanki.


zobacz więcejFALA RADIOWA


To innowacyjne urządzenie wykorzystuje skoncentrowaną energię cieplną o częstotliwości radiowej do modelowania twarzy i ciała oraz odmładzania skóry. Technologia AlmaWave pozwala na przesyłanie do tkanki energii o częstotliwości 40,68 MHz. Energia ta ułatwia głębokie, jednorodne podgrzewanie ciała, a przez to uzyskanie długotrwałych rezultatów. 5 głowic-aplikatorów posiada ergonomiczną końcówkę umożliwiającą optymalne dopasowanie do twarzy i dowolnego obszaru ciała.


zobacz więcejDEPILACJA LASEROWA


Urządzenie Thunder MT to aktualnie najnowocześniejszy i najskuteczniejszy laser do depilacji. Pozwala on trwale usunąć owłosienie z różnych obszarów ciała, w tym jasne włosy. Specjalistyczny system chłodzenia sprawia, że zabieg jest bezbolesny. Powierzchnia skanowania głowicy wynosi aż 30m2, przez co zabieg epilacji z użyciem Thunder MT jest naprawdę szybki i precyzyjny.


zobacz więcejOBSERV 520X


Observ 520x jest innowacyjnym urządzeniem diagnostycznym umożliwiającym przeprowadzenie aż 5 trybów analizy skóry. Urządzenie zapewnia nowoczesną i precyzyjną diagnostykę oraz ocenę zmian skóry, m.in. trądziku, przesuszenia skóry, stanu zaawansowania zmarszczek, zmian naczyniowych czy zaburzeń pigmentacji. Dzięki temu jest niezastąpionym narzędziem diagnostycznym ułatwiającym dobór odpowiedniej terapii estetycznej i kosmetologicznej dla każdego pacjenta.


zobacz więcejUMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę