Endermologie LPG Alliance + Endermolift


Endermologia/Endermolift LPG Alliance to rozwiązanie na miarę XXI wieku, gwarantujące szybką redukcję tkanki tłuszczowej, cellulitu, obrzęków oraz wiotkości skóry.

To oryginalna metoda stymulacji tkanki łącznej, która polega na zastosowaniu wyspecjalizowanego rodzaju masażu podciśnieniem, który opracowuje tkankę łączną i podskórną.

Innowacyjna głowica zabiegowa wyposażona w ruchomą rolkę i klapkę pozwala na działanie wielopłaszczyznowe, a w połączeniu z sekwencyjnym zasysaniem dogłębnie stymuluje i mobilizuje tkanki skóry we wszystkich jej wymiarach, zapewniając przyjemny i skuteczny zabieg. Dzięki sensorowi identyfikacji skóry, moc zabiegu jest precyzyjnie dopasowana do jakości tkanki! Endermologia/Endermolift Alliance to jedyna w 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej wielowymiarowej stymulacji skóry. W naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek, działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, w pełni szanując równowagę biologiczną ciała. Intensywna i precyzyjna stymulacja, dostosowana do każdego rodzaju skóry optymalizuje intensywność terapii.


PRZECZYTAJ O ZABIEGU


NASZE TECHNOLOGIE
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę