Alma DermaClear


Alma DermaClear jest jedną z najnowocześniejszych platform zabiegowych służących do perfekcyjnego złuszczenia i oczyszczania skóry oraz odblokowania porów.

Wysoką skuteczność i możliwość uzyskania spektakularnych efektów w zakresie głębokiego oczyszczenia skóry DermaClear zawdzięcza przede wszystkim dużej sile zasysania i unikalnej końcówce obracającej się o 360°. Zarówno proces oczyszczania skóry jak i kolejne etapy zabiegu są wykonywane dokładniej i bardziej precyzyjnie niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo materiałem wykorzystanym do stworzenia głowicy, czyli końcówki, która ma stały kontakt ze skórą Pacjenta jest miękki, przyjemny dla skóry silikon. Taki dobór materiału sprawia, że zabieg pomagający dobrze oczyścić skórę i złuszczyć naskórek jest dla Pacjenta przyjemny i nie wiąże się z poczuciem dyskomfortu.

DermaClear składa się z trzech powiązanych ze sobą etapów.

  • DermaClear EXFO, czyli pierwszy, głęboko złuszczający poziom zabiegu.
  • DermaClear CLEANSE, poziom drugi - oczyszczenie skóry
  • DermaClear HYDRATE, czyli odżywienie i nawilżenie skóry.

DermaClear to jeden z tych zabiegów, które warto wprowadzić do swojego kalendarza estetycznego jako stały, powtarzalny rytuał pielęgnacyjny i oczyszczający. Dzięki niemu skóra na dłużej zachowa blask i witalność, a także, jeśli korzystasz z innych procedur estetycznych - będzie lepiej reagowała na inne kuracje kosmetologiczne i estetyczne.


PRZECZYTAJ O ZABIEGU


NASZE TECHNOLOGIE
UMÓW SIĘ NA DARMOWĄ KONSULTACJĘ

tel: +48 888 604 777


umów wizytę